Events

ADVANCED-PLAYWRITING
7 Nisan 2019
The New Text New Theatre advanced playwriting workshops are for attendees who want to take their writing skills to another level. The workshop is open to playwrights who have a play staged or are in the process of writing a play.
DIRECTING
6 Nisan 2019
Conducted since 2006, Galataperform’s New Text New Theatre Project has introduced many new names in the field of PLAYWRITING to the theatre world.
Christina Ouzounidis ile “Hetorofil” Oyun Okuması
 10,00
6 Nisan 2019
Christina Ouzounidis’in “Heterofil” isimli oyunu, okuma tiyatrosu olarak Yeni Metin Yeni Tiyatro Projesi kapsamında GalataPerform’un ev sahipliğinde seyirciyle buluşacak.
11 Mayıs 2018
GalataPerform, Adam Mickiewicz Enstitüsü desteğiyle Polonyalı oyun yazarı ArturPalyga’nın oyunu Tato/Baba‘yı Yeşim Özsoy yönetmenliğinde GalataPerform’da sahneliyor. Oyun, GalataPerform ile Adam Mickiewicz Enstitüsü’nün 2014te gerçekleşen Polonya Yılı etkinlikleri kapsamında İstanbul’a getirdiği oyun yazarları ve gerçekleştirilen etkinlikleriyle başlayan işbirliğinin önemli bir meyvesi. Oyun Hakkında Oyun bir cenazeyle başlar. Franio ve annesi, tabutun başında babaları için bir araya...
İhanetin Gizemi
 50,00
4 Mayıs 2018
Drama Oyuncuları Sanat Tiyatrosu “D.O.S.T.” “İhanetin Gizemi” adlı oyun, tek perdelik 4 piyesten oluşuyor. Her piyes benzersiz, dramatik ve gerçek hayat kadar inandırıcıdır. Sekiz birbirinden farklı kader, kolay tanımlanan karakterler, herkesi ilgilendiren ilişkilere ve günlük hayata dayalı konulardır, gerçek reaksyonlar, uyuşmamazlıklar, komik durumlar ve hiç bekmedik sonuçlar – unların hepsi seyircileri beklemektedir. “İhanetin Gizemi” ‘nin...